Portföy Yönetimi

Amerika’daki Salgın Vakalarındaki Artış Paritede Aşağı Yönlü Baskı Oluşturuyor

06.07.2020


Risk İştahında Görülen Artış Sınırlı Kalabilir

06.07.2020


Paritedeki Yükseliş Sınırlı Kalabilir

06.07.2020


Dolar Yen Karşısında  Zayıf Seyrine Devam Ediyor

03.07.2020


Pound, Dolar Karşısında Tutunmaya Çalışıyor

03.07.2020


Portföy Yönetimi Nedir?

Portföy Yöneticiliği, tasarruflarının, profesyonel bir ekip ve uzmanlar tarafından değerlendirilmesini talep eden yatırımcılara sunulan bir hizmettir ve yatırımcıların, yatırım sürelerine, risk ve getiri tercihlerine ve mali durumlarına uygun portföyün oluşturulması, takip edilmesi ve yönetilmesini kapsamaktadır.

Portföy Yöneticiliği hizmeti, Sermaye Piyasası Kurulundan ilgili faaliyet için izin almış yatırım kuruluşları tarafından Yatırımcılara sunulur.

Dinamik Menkul Değerler, SPK tarafından yetkilendirilen portföy yöneticiliği faaliyet yetkisine sahip bir aracı kurum olması dolayısıyla, kurumumuz aracılığıyla yatırımcılarımıza bireysel portföy yöneticiliği hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamda, her yatırımcının kendine özgü risk ve beklenti tanımlaması olduğunun farkındalığı ve ilgili SPK mevzuatı gereğince, yatırımcıların risk ve beklenti değişkenliğine uygun biçimde hizmet verilebilmek için, yatırımcılarımızı “uygunluk” ve “yerindelik” gibi çeşitli testlere tabi tutmaktayız. Bu testlerden edindiğimiz veriler neticesinde, yatırımcılarımızın profiline uygun portföyleri tanıtmakta ve alanında uzman portföy yöneticilerimizin portföye dair geniş çaplı bilgilendirmesiyle, beklenti raporlarını sunmaktayız.

Hesap Aç
PORTFÖY YÖNETİMİ HİZMETİ

PORTFÖY YÖNETİMİ KAPSAMI

ÖNEMLİ BİLGİLER

MERAK ETTİKLERİNİZ