Hesap Aç

Hisse Senedi

Hisse Senedi İşlemleri

Yatırımda Tecrübe ve Yüksek Teknoloji Avantajı!

Dinamik Menkul Değerler, 30 yıllık tecrübesini yüksek teknoloji ile birleştirerek hisse senedi işlemlerinde sizi bir adım öne taşıyor.

Hisse İşlemlerinde Neden Dinamik Menkul Değerler?

⦁ Avantajlı, işlem hacmine göre azalan hisse komisyon oranları

⦁ Kullanımı pratik, hızlı ve güvenli hisse senedi işlem platformları

⦁ Ücretsiz borsa eğitimleri

⦁ Ücretsiz hisse senetleri analiz desteği

⦁ Size özel müşteri temsilcisi

Borsada yatırım hesabı açmak için müşteri temsilcilerimizi mesai saatleri içinde 0850 450 36 65 numaralı telefondan arayabilir, web sitemizden dilediğiniz zaman "Hesap Aç" başvuru formu doldurabilirsiniz.

Pay (Hisse) Piyasası Nedir?

Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda, yatırımcılar Borsa İstanbul’da şirket paylarını (hisse senetlerini) satın alarak diledikleri şirkete ortak olabilirler. Aynı zamanda, satın alınan bu hisseler yatırımcılara şirketin yönetimine katılma, oy kullanma, kâr payı alma ve sermaye artırımlarına katılabilme hakkı vermektedir. Paylar, anonim ortaklıkların sermaye hisselerini temsil eden ve bu ortaklıklarca ihraç edilen kıymetli evraklardır. Bir anonim şirketin hisse senedine sahip olmak, şirkete ortak olmayı ifade eder.

Pay Piyasası’nda ayrıca; yeni pay alma hakları, borsa yatırım fonları, varantlar, sertifikalar, sahipliğe dayalı kira sertifikaları, gayrimenkul sertifikaları, gayrimenkul yatırım fonları ile girişim sermayesi yatırım fonlarının katılma payları işlem görmektedir.

Hesap Aç